Doprava a platba

Možnosti dopravy

Naším cílem je Vaši objednávku vyřídit co nejrychleji tak, aby dané zboží bylo u Vás do 3 pracovních dnů. V případě prodlevy Vás budeme kontaktovat emailem nebo telefonicky.

 

  • Česká pošta

V případě volby dodání zboží Českou poštou, Vám bude zaslán email s podacím číslem. Budet tak moci sledovat Vaši zásilku online pomocí služby Track&Trace.

Balík do ruky - cena od 129 Kč

Balík na poštu - cena od 109 Kč

 

  • PPL

O předání vašeho zboží přepravci budete informováni jak námi, tak přepravcem. Ten Vás bude nadále informovat o datu a času doručení Vaší zásilky.

Při volbě PPL, není v současnosti bohužel možná platba na dobírku.

PPL ParcelForYou S (30x30x30cm, do 31,5kg) - 95 Kč

PPL ParcelForYou M (60x40x30cm, do 31,5kg) - 125 kč

PPL ParcelForYou L (100x50x50cm, do 31,5kg) - 165 kč

 

  • DPD

O předání Vašeho zboží přepravci budete informováni jak námi, tak přepravcem. Ten Vás bude nadále informovat o datu a času doručení Vaší zásilky.

Možnost platby na dobírku.

Max. délka balíčku je 175 cm, max. obvodová délka (2x šířka + 2x výška + délka) 300 cm

Vhodný přepravce pro balíčky větší a těžké balíky. Cena se odvíjí od hmotnosti (od 170 Kč do 1kg včetně)

  

  • ZÁSILKOVNA

Při přepravě Zásilkovnou si volíte pobočku, na kterou Vám bude objednávka doručena. Nabídka poboček se otevře hned po zvolení tohoto typu přepravy. O předání vašeho zboží přepravci budete informováni jak námi, tak přepravcem. Ten Vás bude nadále informovat o datu a času doručení Vaší zásilky. Možnost platby na dobírku.

     Balík do 5kg - 75 Kč

     Balík nad 5kg - 99 Kč

 

  • ULOŽENKA

O předání vašeho zboží přepravci budete informováni jak námi, tak přepravcem. Ten Vás bude nadále informovat o datu a času doručení Vaší zásilky. Možnost platby na dobírku.

Uloženka na pobočku:

Při přepravě Uloženkou si volíte pobočku, na kterou Vám bude objednávka doručena. Nabídka poboček se otevře hned po zvolení tohoto typu přepravy.

     Balík do 10 kg - 65 Kč

     Balík nad 10 kg - 99 Kč

Uloženka doručení na adresu:

Při volbě této možnosti dopravy, Vám bude balíček doručen na Vámi zadanou adresu.

     Balík do 10 kg - 79 Kč

     Balík nad 10 kg - 99 Kč

 

  • OSOBNÍ PŘEDÁNÍ

Osobní předání je v současnosti možné v Brně. Místo a čas předání budou dohodnuty emailem nebo telefonicky. Tento způsob vyzvednutí zboží je možný pouze po platbě objednávky (online nebo bankovním převodem), nepřijímáme hotovost.

 


Možnosti platby

  • Bankovní převod

Při volbě platby bankovním převodem, obdržíte v emailu shrnujícím Vaši objednávku i číslo účtu, kam je třeba převést danou částku. Jakmile peníze na náš účet dorazí, odešleme zboží na zadanou adresu. O všem Vás budeme informovat. Pokud objednávku nezaplatíte do 7 dnů, připomeneme se Vám emailem. V případě neuhrazení v časové lhůtě 14ti dnů bude objednávka stornována.

  • Online platba (Platba Pays)

Jde o online platbu pomocí platební karty. Po zvolení této možnosti a potvrzení objednávky budete přesměrováni na platební bránu Pays. Zde zadáte potřebné údaje (číslo karty, jméno držitele a třímístný číselný kód na zadní straně). Po potvrzení je platba okamžitě provedena, o čemž Vás bude inormovat platební brána emailem. Pokud se z nějakého důvodu platba nezdaří, bude nabídnuta opravná platba, případně Vám přijde email s údaji k provedení platby. Zcela bezplatná.

  • Dobírka

Vaši objednávku zaplatíte až přepravci při dodání zboží, v hotovosti nebo kartou. Tuto platbu umožňují Česká pošta, Zásilkovna, Uloženka a DPD.

 

DORUČUJEME I NA SLOVENSKO

Přes Zásilkovnu. Můžete si vybrat jakýkoliv způsob platby, včetně dobírky a vybrat si ze všech výdejních míst Zásilkovny na Slovensku.

Cena dopraveného je 85 Kč (3 euro), dobírka stojí 25 Kč (1 euro).

 

CO DĚLAT KDYŽ VÁM PŘIJDE POŠKOZENÉ ZBOŽÍ?

Když Vám přijde balíček, důkladně ho prosím zkontrolujte. Pokud je poškozený nebo vypadá, že jej již někdo otevřel, nepřebírejte jej.

Pokud obal vypadá neporušený, ale zboží je přesto poškozené, kontaktujte nás. Společně situaci vyřešíme.

 

CO DĚLAT KDYŽ VÁM PŘIJDE ZBOŽÍ NEKOMPLETNÍ nebo se NEJEDNÁ o to, co jste si OBJEDNALI?

Zavolejte nám nebo napište. Svoji chybu napravíme.

 

Potřebujete poradit?

Napište nám: contact@marokanz.cz

nebo zavolejte: 773 11 63 63

 

Zpět do obchodu